Dramske vježbe

Organizator: Udruga “Igra”
Predavač: Ivana Marijančić, free lance dramska pedagoginja

Sažetak:

U našem odgojno obrazovnom sustavu izostavljen je segment komunkacije, a sve vezano uz situacije u društvu ostaje neizrečeno i neproživljeno u mladim ljudima s kojima radimo.Stoga ćemo na ovoj radionici kroz dramske vježbe istraživati – stereotipe, predrasude, polaritete. Kroz dramske vježbe bolje ćemo upoznati osobne i skupne razlike i stereotipe, te stvarati prostor za demokratsko isticanje razlika i dijalog.

Cijena: 250 kn
1. kategorija: za članove – sve su edukacije besplatne;
2. kategorija: izvoditelji aktivnosti (volonteri, individualni i grupni voditelji, supervizori, edukatori..) – 50% popusta
3. kategorija: osobe koje su prije bile izvoditelji aktivnosti ali trenutno ne sudjeluju u radu Udruge – 20% popusta
4. kategorija: osobe koje nisu nikada bile uključene u rad udruge „Igra“ – nemaju popust.

Način prijave:
Pošaljite prijavnicu na e-mail adresu edukacije@udrugaigra.hr ili putem fax-a: 01/3704-537 najkasnije do 7. travnja 2011.

Prijavnica:
Tema edukacije:
Ime i prezime:
Mobitel:
Članstvo u Udruzi Igra: (upišite da ili ne)
Program na kojem radite u Udruzi Igra:
Jeste li dosada radili na nekom od programa Udruge Igra?
Ukoliko ne radite na programima Udruge Igra, gdje radite?:
Fakultet/godina studija/zanimanje:
Da li ste već prisustvovali na nekoj od edukacija o ovoj temi?