DRUGAČIJI PRISTUP – savjetovalište za djecu, mlade i obitelj

Poznajete i primjenjujete kvalitetne strategije učenja?
Želite pomoći učenicima osnovne i srednje škole da i oni budu uspješni u postizanju zadovoljavajućeg školskog uspjeha kao i vi?
Pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo do 20.02.2015.g. i pridružite se volonterima udruge Igra!

Savjetovalište za djecu, mlade i obitelj „Drugačiji pristup“ smo pokrenuli u jesen 2006. godine kao rezultat kristalizacije potrebe pružanja socijalnih usluga stanovnicima lokalne zajednice, socijalno ugroženim obiteljima, obiteljima koje su u tretmanu CZSS-a kojima su savjetodavna pomoć i podrška potrebni, a zbog financijskih razloga ju ne mogu ostvariti.

Opći ciljevi savjetovališta su razvijati i provoditi aktivnosti i programe koji promiču i unapređuju razvoj i zdravlje pojedinca, obitelji i zajednice.

Korisnici naših usluga su djeca, mladi, odrasli, roditelji i članovi obitelji, sa područja  grada Zagreba i grada Zaprešića .

Sve ostale informacije pročitajte u DOKUMENTU.

Kontakt osoba: Vedrana Topić, Voditeljica volontera, voditeljicavolontera@udrugaigra.hr