Edukativna zbivanja udruge Igra

“Jačanje profesionalnih kompetencija za povećanje zapošljivosti”

Organizator: Udruga Igra
Voditeljice edukacije: Ana Preveden i Nikolina Vodanović
Sažetak: Pozivamo Vas da se do 08. veljače 2015. prijavite na edukaciju „Jačanje profesionalnih kompetencija za povećanje zapošljivosti“ gdje ćete imati priliku steći vještine i znanja koja će vam pomoći da samostalno osmislite i provedete mini-projekte u svojim lokalnim zajednicama. Tim ćete projektima, raditi na povećanju svoje zapošljivosti, kao i zapošljivosti svih uključenih u Vaše projekte.
Način prijave: Ispunjenu prijavnicu i ostalu dokumentaciju pošaljite do 08. veljače 2015. na e-mail adresu nikolina.vodanovic@udrugaigra.hr

Više informacija o prijavi, selekcijskom postupku, edukaciji i voditeljicama edukacije pročitajte u POZIVU.

———————————————————————————————————-

“Primjena asocijativnih karata”

Pozivamo Vas da iskoristite ponudu našeg edukacijskog programa “Važno je znati” i prijavite se za sudjelovanje na edukativno-iskustvenim radionicama o primjeni asocijativnih karata u psihosocijalnom i savjetodavnom radu.

Radionice će se održati u prostorijama udruge Igra u Zagrebu, Sveti Duh 55, u tri različita termina:

Edukativna radionica „Osnove rada s asocijativnim kartama“: 13.02.2015.,09:00-13:00
Iskustvena radionica „Asocijativne karte u psihosocijalnom radu“: 19.02.2015., 09:00-14:00
Iskustvena radionica „Asocijativne karte u savjetodavnom radu“: 04.03.2015., 09:00-16:00

Više o samom programu radionica, vremenu održavanja, voditeljicama radionica i uvjetima za prijavu možete pročitati u POZIVU.
Prijaviti se možete najkasnije tri dana prije početka odabrane radionice putem ove PRIJAVNICE.

———————————————————————————————————

“Kako mentorirati“

Datum: 21.02.-27.02.2015.
Mjesto: Zadar
Organizator: Udruga Igra
Treneri: Sunčana Kusturin, dipl. soc. radnica i univ.spec.sup.psihosoc.rada i
Ljiljana Ban, dipl. soc. radnica
Sažetak: Pozivamo Vas na trening “Kako mentorirati“ s ciljem edukacije osobnih mentora – stručnjaka za rad s mladima koji su izašli iz institucija socijalne skrbi. Trening je osmišljen kao nadogradnja već postojećeg znanja stručnjaka te će stručnjaci biti upoznati s Programom Kontakt i uslugom osobnog mentora, osnovnim značajkama populacije u alternativnoj skrbi i specifičnostima rada s njima. Trening kombinira teorijske i iskustvene elemente i zahtjeva visoki stupanj aktivnosti polaznika. Nakon treninga planiramo (ovisno o rezultatima natječaja na koji smo aplicirali) honorirati sudionike koji će se uključiti u rad udruge. S obzirom da je posao vezan uz lokacije na kojima se nalaze hosteli Hrvatskog hostelskog i ferijalnog saveza te dječji/odgojni domovi prednost će imati  kandidati koji žive u Zadru, Splitu, Rijeci, Puli, Osijeku, Dubrovniku. Svi troškovi smještaja, edukacije i prijevoza pokriveni su od strane udruge Igre.
Uvjeti za prijavljivanje:
• apsolventi ili diplomirani stručnjaci humanističkog usmjerenja (socijalni rad, psihologija, pedagogija, socijalna pedagogija…)
• barem jednogodišnje iskustvo grupnog ili individualnog rada sa djecom i mladima
• spremnost na pružanje usluge osobnog mentora barem jednu/dvije godine (u periodu do 2020.)
• visoki stupanj motivacije za aktivno sudjelovanje na treningu
Način prijave: Ispunjenu prijavnicu i ostalu dokumentaciju pošaljite do 31. siječnja 2015. na e-mail adresu fullkontakt@udrugaigra.hr

Više informacija o prijavi, selekcijskom postupku, edukaciji i trenerima pročitajte u POZIVU.

———————————————————————————————————-