Asocijativne karte SEDO

Uz financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva udruga Igra izdala je prve hrvatske asocijativne karte. Kreirane su i prvi put tiskane 2012. godine.

SEDO karte sastoje se od 42 fotografije prirode i predmeta koje koristimo u skladu i sinergiji s prirodom. Svaka karta je slika za sebe, a može se povezati i s ostalim kartama. Karte su dizajnirane tako da potiču kreativnost i komunikaciju. Nisu proročanske i ne služe kao magično oruđe za “čitanje” ljudi. One su kreativan “ulaz” u komunikaciju s drugima ili samim sobom.

Mogu se koristiti kao baza za početak psihoterapeutskog razgovora, u psiho-pedagoškom radu i općenito u individualnom i grupnom radu s djecom, mladima i odraslima.

Prije svega SEDO karte su zabavne i omogućavaju rad kroz igru. Ako dopustite, odvest će Vas na put do podsvjesnog, otkriti Vam nešto novo ili podsjetiti na nešto što otprije znate o sebi.
Cijena: 20€/150,69kn + troškovi poštarine