Edukativno-iskustvene radionice o primjeni asocijativnih karata u psihosocijalnom i savjetodavnom radu

ByIva Sambolek

Edukativno-iskustvene radionice o primjeni asocijativnih karata u psihosocijalnom i savjetodavnom radu

SEDO-karte-1Čuli ste za asocijativne karte? Vidjeli ste kako ih je netko koristio? Svidjelo vam se do kojih uvida osoba može doći uz njihovu pomoć? Želite naučiti nešto više o samim asocijativnim kartama i načinima na koje vam mogu pomoći u radu s ljudima? 

Udruga Igra pripremila je za Vas edukativno-iskustvene radionice o primjeni asocijativnih karata u psihosocijalnom i savjetodavnom radu. Svaka od 3 ponuđene edukacije specifična je po svom fokusu i populaciji stručnjaka kojima je namijenjena. Više informacija možete pronaći u Pozivu.

Poziv – asocijativne karte
Prijavnica ASO

About the author

Iva Sambolek administrator