Europski trening kalendar

Organizator: Nacionalne agencije za program Mladi na djelu

Sažetak:U sklopu programa na djelu organiziraju se sljedeći  internacionalni treninzi. Treninzi su namijenjeni volonterima, izvoditeljima aktivnosti i svima koji rade s mladima. Raspored treninga preuzmiteovdje.

Ukoliko se želite prijaviti na neki od treninga kao predtsvnik Udruge Igra kontaktirajte marinu na: edukacije@udrugaigra.hr

Također vas molimo ako idete na neki od treninga kao predstavnik Udruge Igra da obavezno kontaktirate Marinu radi evidencije i dogovora o materijalima koje možete tamo ponijeti u svrhu predstavljanja Udruge i njezinih aktivnosti, ali također i materijala koje možete donijeti sa treninga, a koji su korisni Udruzi, kao i svim našim volonterima i suradnicima.

Odabir hrvatskih sudionika vrši Agencija za mobilnost i programe EU. Troškove smještaja i prehrane snosi Nacionalna agencija koja organizira događaj, dok troškove puta (osim lokalnog prijevoza u inozemstvu) snosi Agencija za mobilnost i programe EU.

Više informacija o Planu osposobljavanja i suradnje te mehanizmima financiranja možete pronaći ovdje: http://www.mobilnost.hr/index.php?id=372