Glazbena radionica

Datum: 19.3.2011. i 26.3.2011. (mogu pohađati samo oni koji su bili na prvoj radionici)
Mjesto: Udruga Igra, Sv. Duh 55, Zagreb
Vrijeme: 10:00-12:00
Organizator: Udruga Igra
Trener/treneri: dipl. učitelj Nenad Kosak

Sažetak:
Planirane aktivnosti uključuju kombinaciju glazbe, pokreta i govora, aktivno stvaranje glazbe na razini osobnih mogućnosti (pjevanje, sviranje, ples), mogućnost glazbenih improvizacija, sudjelovanje u svim ponuđenim aktivnostima.

Cilj:
– pobuditi interes za bavljenje glazbenim aktivnostima, razvijati svijest o osobnim glazbenim sposobnostima, poticati povjerenje u osobne glazbene sposobnosti, poticati zanimanje za skupne glazbene aktivnosti;
– razvoj osjetljivosti za promjenu ritma, mjere (metra), tempa i dinamike; naučiti tekst i melodiju pjesme i brojalice; svladati jednostavne koreografije;
– upoznati izgled i zvuk melodijskih i drugih udaraljki, razvijati glazbeno pamćenje i sposobnost slušne koncentracije, naučiti svirati uz pjevanje.

Metoda:
– metode demonstriranja glazbenih aktivnosti;
– metode rada na tekstu, ritmu i melodiji pjesme.

Kome je namijenjena (ind. voditelji, volonteri, grup voditelji, supervizori ….):
– radionica je namijenjena osobama koje provode glazbene aktivnosti s djecom.

Cijena:
400 kn (200 kn po radionici, plativo u dva obroka). Za pojedine kategorije korisnika odobravamo popuste:
1. kategorija: za članove – sve su edukacije besplatne;
2. kategorija: izvoditelji aktivnosti (volonteri, individualni i grupni voditelji, supervizori,
edukatori..) – 50% popusta -> 200 kn (100 kn po radionici);
3. kategorija: osobe koje su prije bile izvoditelji aktivnosti ali trenutno ne sudjeluju u radu
Udruge – 20% popusta -> 320 kn (160 kn po radionici);
4. kategorija: osobe koje nisu nikada bile uključene u rad udruge „Igra“ – nemaju popust.

Način prijave: Pošaljite prijavnicu na e-mail adresu edukacije@udrugaigra.hr ili putem fax-a: 01/3704-537 najkasnije do 17. ožujka 2011.
Podaci iz prijavnice:
Tema edukacije:
Ime i prezime:
Mobitel:
Članstvo u Udruzi Igra: (upišite da ili ne)
Da li trenutno radite/volontirate na nekom od programa udruge? Kojem?
Da li ste radili/volontirali na nakeom od programa Udruge? Kojem?
Ukoliko ne radite na programima Udruge Igra, gdje radite?:
Fakultet/godina studija/zanimanje:
Da li ste već prisustvovali na nekoj od edukacija o ovoj temi?

Ukoliko ne bude ispunjena kvota sudionika za edukaciju, termin edukacije bit će pomaknut.