Maja Malčić

Rođena sam u Zagrebu 1985. godine. Psiholog sam po struci, a u udruzi radim s djecom i mladima iz domova i udomiteljskih obitelji, kreiram i vodim radionice s mladima, te kroz individualni rad i razne druge aktivnosti pružam podršku mladima koji su u alternativnoj skrbi, ali i kada izađu iz skrbi i započnu samostalan život. Volontiranje i rad na nekoliko radnih mjesta (u domu, školama, udrugama), omogućilo mi je širu perspektivu, osobni rast i profesionalno iskustvo. Svašta me zanima, pa istražujem razna područja psihologije i srodnih struka. Puno razmišljam o ljudima i odnosima, stručno se usavršavam i tragam za novim idejama i načinima rada. Trudim se individualizirati pristup svakome s kime radim, prepoznati potrebu i pomoći.  Volim druženja, plivanje, putovanja, koncerte, društvene igre, gledanje serija, čitanje… Volim svog dečka, obitelj i prijatelje. Sretna sam što radim ono što volim i što živim okružena ljubavi i podrškom bliskih ljudi.