Metoda „relaksacije smijehom“

Datum: 11 i 12.06.2011.g.
Mjesto: Zagreb, ŠRC Šalata
Organizator: Udruga „Vi-Bi-Da“
Sažetak:
Udruga „Vi-Bi-Da“  organizira 2-dnevni certificirani vikend seminar za voditelje „Relaksacije smijehom„
Metoda „relaksacije smijehom“ kombinacija  je vježbi smijeha i pravilnog disanja. Omogućava da u trenutcima opuštanja, radosti i unutarnjeg zadovoljstva, isključimo racio i predamo se iskrenom smijehu.
Smijeh, pjevanje, ples i igra elementi unutarnje radosti koje potičemo radeći vježbe smijeha.
Na taj način vježbe smijeha postaju inventivna vrsta tjelovježbe kojom postižemo bolje raspoloženje, smanjenje stresa i međusobnih tenzija, poboljšanje ukupnog zdravstvenog stanja, bolju komunikaciju, prirodno uklapanje u zajednicu, te vrlo učinkovitu aerobik vježbu putem koje postajemo opušteni, razigrani poput male djece i izražavamo svoju urođenu, ali često potisnutu radosnu prirodu.
Smijmo se iskreno i opušteno, smijeh je znak da živimo ovaj čudesni život. Smijeh je tjelesni ventil i protuteža duševnoj i mišićnoj napetosti, njime aktivno činimo dobro našem zdravlju i općenito stanju  duha i tijela.

Što ponijeti:
Budući da „rekakascija smijehom“ obuhvaća smijeh , pjevanje, ples i igru
ponesite :
•    udobnu odjeću (trenirka i sl.)
•    debele čarape  ( vježbamo u čarapama ili bosi)
•    rezervnu maicu
•    dekicu ili karimat
•    bilježnicu i olovku
•    mali poklon za razmjenu

Cijena: 900 kn  (postoji mogućnost plaćanja u ratama)
Cijena uključuje dva dana treninga, skriptu, CD s vježbama, međunarodni certifikat
Uplata akontacija 250 kn do 07.06.2011 na PBZ 2340009-1110427554 navesti“akontacija za seminar“

Način prijave: Prijava za seminar do 05.06.2011.g. na mail vibidasun@gmail.com ili mob.098/9338101
Napomena: Udruga „Vi-Bi-Da“ zadržava pravo otkazivanja  seminara ili promjene termina ukoliko je broj prijavljenih manji od 10 polaznika, a uplaćena sredstva će uplatiteljimabiti vraćena do 11.06.2011.g.