Natječaj za posao voditelja/ice financija

Udruga „Igra“ za pružanje rehabilitacijsko-edukacijske i psiho-socijalno-pedagoške pomoći

raspisuje natječaj za radno mjesto

Voditelj/Voditeljica financija

na pola radnog vremena kao zamjena zaposlenice koja je na porodiljnom dopustu

UVJETI:

  • stručna sprema: SSS, VŠS, VSS
  • poznavanje rada na računalu, napredno poznavanje i korištenje MS Office paketa
  • engleski jezik, aktivno u govoru i pismu
  • minimalno jednogodišnje iskustvo na poslovima vođenja financija
  • poznavanje zakonske regulative iz područja financija
  • iskustvo u izradi strateških i operativnih financijskih planova
  • predanost misiji i viziji udruge Igra

PREDNOST:

  • poznavanje računovodstva neprofitnih organizacija
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan/a vozač/ica
  • volonterska i aktivistička iskustva i/ili rad u organizacijama civilnog društva
  • iskustvo u financijskom izvještavanju kod domaćih i stranih donatora te dobro poznavanje istih
  • staloženost, preciznost i brzina u radu u stresnim uvjetima
  • urednost i preciznost
  • organiziranost i odgovornost (samodisciplina u radu)
  • sposobnost samostalnog i timskog rada
  • komunikativnost i otvorenost
  • organizacijske sposobnosti
  • motiviranost i predanost radu

OPIS POSLA:

Voditelj/ica financija zadužen/a je za sljedeće zadatke:

  • pratiti i vršiti sveukupno financijsko poslovanje organizacije (plaćanje računa, isplate honorara i plaća, praćenje prihoda i rashoda i sl.)
  • redovna komunikacija s knjigovodstvenim servisom
  • predlagati unapređivanje financijskog poslovanja
  • u suradnji s voditeljicom Udruge sudjelovati u pisanju prijedloga proračuna pojedinih projekata i financijskih izvještaja o provedbi
  • u suradnji s voditeljicom Udruge pratiti financijsku provedbu te financijsko stanje pojedinih projekata, kao i zajedničkih troškova organizacije
  • redovno mjesečno, kvartalno i godišnje financijsko izvještavanje voditeljici Udruge i Upravnom odboru
  • koordinirati izradu i izrađivati godišnje financijske izvještaje organizacije
  • koordinirati pripremu i pripremati prijedloge proračuna za buduće financijsko poslovanje
  • koordinirati donacije različitih donatora – evidentiranje i koordiniranje trošenja različitih donacija prema ugovorenim stavkama
  • prema potrebi predstavljati organizaciju na različitim sastancima s potencijalnim partnerima i donatorima u dogovoru s voditeljicom Udruge
  • sudjelovati na lokalnim i međunarodnim sastancima vezanim uz financije kada je potrebno
  • komunikacija s partnerskim i drugim organizacijama u dogovoru s voditeljicom/em projekta oko financija projekta
  • odgovorno postupati s informacijama
  • arhivirati materijale vezane uz financije organizacije i projekata
  • pisati ili doprinijeti izradi internih dokumenata
  • osigurati poslovanje u skladu s hrvatskim zakonima i koordinirati izradu i izrađivati sve potrebne izvještajne aktivnosti prema državnim i lokalnim vlastima te inozemnim donatorima što uključuje poznavanje financijskih pravila Europske Unije i drugih
  • pratiti zakonsku regulativu vezanu uz financijske djelatnosti organizacije i osigurati primjerenu primjenu iste
  • u koordinaciji s voditeljicom Udruge organizirati redovitu isplatu plaća, honorara i putnih troškova, odlučivati o trošenju sredstava na svakodnevnoj bazi

ŠTO NUDIMO:

  • pola radnog vremena
  • rad u ugodnoj i poticajnoj radnoj sredini
  • zamjena za porodiljni dopust
  • ugovor o radu, određeno
  • probni rok od 2 mjeseca

DO KADA:

  • Vaše prijave se primaju:

– najkasnije do utorka 24. srpnja 2012.

– radni odnos se zasniva od 01.08. 2012.

KAKO:

  • isključivo e-poštom na adresu udruga.igra@udrugaigra.hr
  • subject polje obavezno upišite PRIJAVA NA NATJECAJ – VODITELJ FINANCIJA,

ŠTO:

Prilikom prijave obavezno priložite sljedeće (MS Word, PDF):

  • životopis
  • motivacijsko pismo (objasnite zašto želite raditi u Udruzi Igra)
  • isključivo reference i preporuke (do maksimalno tri preporuke) koje možemo provjeriti (vidljivo ime i prezime i kontakt osobe koja je pisala referencu; telefon, e-mail)

INTERVJUI, OSTALE INFORMACIJE

  • prijave pristigle nakon navedenog roka ili one koje nisu u skladu s navedenim načinom prijave na žalost nećemo moći uvažiti
  • u slučaju velikog broja prijava kontaktirat ćemo samo kandidate/kinje koji/e uđu u uži izbor
  • kandidati/kinje koji će ući u uži izbor proći će intervju
  • dodatne informacije možete dobiti isključivo putem e-maila udruga.igra@udrugaigra.hr