Natječaj za voditelja/-icu Centra za osnaživanje mladih iz alternativne skrbi – Kontakt

 OPĆI UVJETI:

  • visoka stručna sprema društveno-humanističkog usmjerenja (socijalni radnik, socijalni pedagog, psiholog, pedagog)
  • minimalno dvogodišnje iskustvo na poslovima vođenja projekata
  • minimalno petogodišnje iskustvo direktnog rada s djecom i mladima
  • iskustvo u prijavljivanju projekata i izvještavanju o provedbi kod domaćih i stranih donatora
  • poznavanje zakonske regulative iz područja socijalne skrbi
  • poznavanje rada na računalu, napredno poznavanje i korištenje MS Office paketa
  • engleski jezik, aktivno u govoru i pismu
  • usuglašenost i spremnost na djelovanje u skladu s misijom i vizijom Udruge Igra

DODATNI UVJETI:

  • sposobnost samostalnog i timskog rada
  • organiziranost i odgovornost (samodisciplina u radu)
  • komunikativnost i otvorenost
  • organizacijske sposobnosti
  • motiviranost i predanost radu
  • urednost i preciznost
  • staloženost, preciznost i brzina u radu u stresnim uvjetima

PREDNOST:

  • poznavanje procesa deinstitucionalizacije
  • dodatne edukacije o radu s mladima i vođenju projekata
  • iskustvo rada s djecom i mladima iz alternativne skrbi ili/i na programu Kontakt
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan/a vozač/ica
  • volonterska i aktivistička iskustva i/ili rad u organizacijama civilnog društva

 OPIS POSLA:

  • Razvoj programa Centar za osnaživanje mladih iz alternativne skrbi-Kontakt te projekata kojim se financira ili sufinancira;
  • Aktivno sudjelovanje u prikupljanju sredstava za program i rad organizacije;
  • Predlaganje i planiranje sustava učinkovitog monitoringa i evaluacije (M&E)
  • Predlaganje umrežavanja i povezivanje te provedba partnerskih projekata s dionicima iz zemlje i inozemstva;
  • Identificiranje trendova socijalne politike vezane uz mlade koji napuštaju skrb i koji su napustili sustav skrbi;
  • Sudjelovanje u pripremi i organizaciji nacionalnih i međunarodnih skupova i drugih događaja koje se tiču politika za mlade i ove specifične skupine mladih;
  • Osiguravanje optimalne upotrebe resursa (ljudskih, financijskih, fizičkih i informacijskih)  potrebnih za provođenje projekta u suradnji s timom (i Izvršnim direktorom/icom);
  • Planiranje tekućih troškova u skladu s projektnim aktivnostima u suradnji s Voditeljima projekata i Izvršnim direktorom/icom.
  • Upravljanje timom i educiranje tima za razvoj potrebnih kompetencija na programu;
  • Obavljanje drugih poslove prema dogovoru unutar tima ili prema prioritetima utvrđenim od strane Izvršnog/e direktora/ice.

ŠTO NUDIMO:

  • Ugovor na puno radno vrijeme na 2 godine
  • Probni rok od 3 mjeseca
  • Rad u poticajnoj radnoj sredini

 VREMENSKI OKVIRI:

  • Prijave zaprimamo do 15. veljače 2015.
  • Početak rada 01.04.2015.

 POSTUPAK PRIJAVE:

  • Isključivo e-poštom na adresu kontaktasistent@udrugaigra.hr
  • U subject polje obavezno upišite PRIJAVA NA NATJECAJ – VODITELJ PROGRAMA KONTAKT
  • Prilikom prijave obavezno priložite sljedeće (MS Word, PDF):
    • životopis
    • motivacijsko pismo (objasnite zašto želite raditi u Udruzi Igra)
    • isključivo reference i preporuke (do maksimalno tri preporuke) koje možemo provjeriti (vidljivo ime i prezime i kontakt osobe koja je pisala referencu; telefon, e-mail)

 Dodatne informacije možete dobiti isključivo putem e-maila kontaktasistent@udrugaigra.hr.