Obavijest o rezultatima natječaja za radno mjesto Voditelj/ica Kontakta – Centra za osnaživanje mladih iz alternativne skrbi

OBAVIJEST O REZULTATIMA  NATJEČAJA ZA IZBOR KANDIDATA ZA POSLOVE RADNOG MJESTA-VODITELJ/ICA KONTAKTA-CENTRA ZA OSNAŽIVANJE MLADIH IZ ALTERNATIVNE SKRBI
(objavljen 04. veljače 2015. godine, mrežnim stranicama udruge Igra,  Hrvatskog zavodu za zapošljavanje, Moj posao i putem facebook stranice udruge Igra)

Obavještavamo kandidate koji su dostavili ponudu na natječaj udruge Igra za radno mjesto voditelj/ice Kontakta-Centra za osnaživanje mladih iz alternativne skrbi da je nakon provedenog postupka po natječaju za voditeljicu izabrana JELENA ORŠOLIĆ, magistra psihologije.

Svim kandidatima prijavljenim na  natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom u našoj Udruzi.

Jelena Matić Zbiljski,
Izvršna direktorica