OSNAŽUJUĆA ŠKOLA – Edukacija za stručnjake u sustavu obrazovanja koji rade s djecom/mladima iz alternativne skrbi

ByIva Sambolek

OSNAŽUJUĆA ŠKOLA – Edukacija za stručnjake u sustavu obrazovanja koji rade s djecom/mladima iz alternativne skrbi

Radite u redovnoj srednjoj ili osnovnoj školi? U svojoj školi/razredu imate djecu/mlade iz alternativne skrbi? Zanima Vas kako u školi razviti osnažujuće okruženje za mlade iz alternativne skrbi?
Termin edukacije: utorak, 6.10.2015. 9.00 – 16.30h. Edukacija će se održati u prostorijama udruge Igra, Sveti duh 55, Zagreb. Način prijave: Popunjenu prijavnicu pošaljite najkasnije do 5.10.2015 na mail adresu administracija@udrugaigra.hr ili putem fax-a na broj 01/78 90 613. Obzirom da je broj sudionika ograničen, prijave koje zaprimimo prve imat će prednost. Više informacija pročitajte u Pozivu.

Poziv
Prijavnica

About the author

Iva Sambolek administrator