Pomoć u učenju

Tko: Edukacijski program „Važno je znati”, udruga Igra, predavač Barbara Salopek Trusić

Što: Pomoć u učenju, iskustvena radionica

Gdje: udruga Igra, Sveti Duh 55, Zagreb

Kada: 02.Prosinca 2011, 16,00-20,00

Sadržaj: Edukacija Pomoć u učenju organizirana je kao iskustvena radionica i svrha joj je da vam ponudi  temelje potrebne za  pružanje pomoći u učenju.

Učenje se najčešće definira kao relativno trajno mijenjanje ponašanja pod utjecajem stečenog iskustva.

Kroz radionicu dobit ćete informacije kako povećati motivaciju za učenje, što je aktivno učenje,kako organizirati učenje, koji su to stilovi učenja, što su to mentalne mape i kako ih koristiti.

Metode koje će biti korištene u radu su razgovor, predavanje, iskustvene vježbe kroz individualni i grupni rad.

Prijavnicu možete pronaći ovdje te je popunjenu poslati na mail udruga.igra@udrugaigra.hr

Barbara Salopek Trusić je dipl.socijalna radnica.  Ima dugogodišnje iskustvo u individulanom i grupnom radu sa djecom i mladima.

Trenutno voditeljica preventivnih programa u Udruzi Igra.

Program je financijski podržan od strane Ministarstva obitelji,branitelja i međugeneracijske solidarnosti.