Povratak u uredski prostor

S veseljem vam javljamo da od 1.6.2020. ponovno otvaramo vrata našeg prostora na adresi Sv. Duh 55 i polako započinjemo s radom s korisnicima uživo.

Poštujući Upute za suzbijanje i sprečavanje epidemije COVID 19 za pružatelje izvaninstitucijskih socijalnih usluga u sustavu socijalne skrbi i generalne preporuke Stožera civilne zaštite zasad pružamo samo individualne usluge uz obaveznu najavu i dogovor oko termina.

Svi korisnici dobit će detaljne upute o provedbi protuepidemijskih mjera u našim prostorima.

I ovim putem molimo one koji imaju simptome respiratorne bolesti (kašalj, grlobolja, povišena tjelesna temperature, curenje nosa, kratak dah, glavobolja) ne dolaze u prostor, već se jave liječniku obiteljske medicine.

I dalje smo dostupne na:
mob.: +385 95 911 0089
mob.: +385 91 605 1718
e-mail: udruga.igra@udrugaigra.hr

Tim udruge Igra