Poziv na uključivanje u supervizijsku grupu

Organizator: Udruga igra
Mjesto: Sveti Duh 55, 10 000 Zagreb
Predavač: Sunčana Kusturin, licencirana supervizorica i specijalistica supervizije psihosocijalnog rada
Sažetak: Cilj razvojno-integrativnog oblika supervizije je «razvoj profesionalne kompetentnosti u podržavajućem okruženju koje omogućuje praktičarima da integriraju svoje profesionalno iskustvo s teorijama i zahtjevima svoje profesionalne uloge, s jedne strane, i sa svojim osobinama, vrednotama, osjećajima, predispozicijama i kompetentnostima s druge strane.» U superviziju se mogu uključiti iskusni i manje iskusni stručnjaci humanističkog usmjerenja koji žele dobiti podršku u suočavanju sa svakodnevnim stručnim izazovima, kritički razmatrati svoje postupke iz različitih kutova, unaprijediti vlastite kompetentnosti, brinuti o mentalnom zdravlju usprkos stresorima u radnom okruženju. U jednu supervizijsku grupu moći će biti uključeno minimalno 6, a maksimalno 8 stručnjaka.
Cijena: 150kn po osobi
Način prijave: Ukoliko ste zainteresirani za uključivanje u supervizijsku grupu, a dosad niste imali iskustvo supervizijskog rada ili ukoliko želite upoznati supervizoricu i direktno od nje dobiti odgovore na pitanja koja vas zanimaju, dođite na besplatno predavanje o superviziji koje će se održati 22.10.2014. od 13 do 15h u prostorijama udruge Igra. PRIJAVE za predavanje zaprimamo do petka 17.10.2014.
Više informacija potražite na: Dodatne opće informacije o superviziji i supervizorici možete pronaći OVDJE i na adresi udruge supervizora: http://www.hdsor.hr/. Za dodatne informacije o predavanju javite se Vedrani Topić na udruga.igra@udrugaigra.hr ili na 01/37 045 37.