Prijave za radionicu otvorene – Osnove rada s asocijativnim kartama

Prijave za radionicu otvorene – Osnove rada s asocijativnim kartama

OSNOVE RADA S ASO KARTAMAPosljednja radionica u 2017. godini, s ograničenim brojem mjesta će se održati 07.12.2017. u prostorijama udruge Igra, Sveti Duh 55, u Zagrebu, od 09:00 do 13:00 sati.
Ukoliko ste zainteresirani, prijavnicu ispunite najkasnije do 05.12.2017. Prijavnica se nalazi ovdje: https://goo.gl/forms/KMlGRQcOt0ikP6KI2
Cijena edukacije je 400 kn.
Uplatu izvršite na žiro račun udruge Igra otvoren u Zagrebačkoj banci, IBAN HR6823600001500156332 najkasnije 06.12.2017. U opis plaćanja upišite naziv radionice na koju se prijavljujete (Osnove rada s asocijativnim kartama).

Više o radionici:
Ova je radionica usmjerena dobivanju osnovnih i općih informacija o asocijativnim kartama u kontekstu kreativnih tehnika te vježbanja kvalitetne komunikacije kojom potičemo korisnike da dođu do značajnih samouvida.
Primarno je edukativnog karaktera, iako će sudionici imati prilike iskusiti i nekoliko općih vježbi koje mogu koristiti u svom daljnjem radu. Namijenjena je studentima i stručnjacima humanističkog usmjerenja koji žele obogatiti svoj psihosocijalni rad.
Radionicu vodi: Jadranka Lukin, dipl.soc.radnica

Svi polaznici mogu kupiti Igrine SEDO asocijativne karte po povoljnijoj cijeni – za 80,00 kuna.
Ukoliko trebate dodatne informacije, kontaktirajte nas telefonski – 01/3704537 ili mailom – edukacije@udrugaigra.hr

Radujemo se zajedničkom druženju i učenju!
Tim udruge Igra

About the Author

Suncana administrator

Comments Are Closed!!!