Profesionalni stres i briga za sebe

Udruga Igra je za vas pripremila dvije teorijsko-iskustvene radionice o izvorima i simptomima profesionalnog stresa te načinima brige za sebe.Namijenjene su svim stručnjacima i pomagačima koji žele unaprijediti svoje znanje o profesionalnom stresu i sindromu izgaranja te načinima brige za vlastito mentalno zdravlje.Sudionici će imati priliku povezivati teoriju s vlastitim iskustvom i na taj način dobiti jasniji uvid u stupanj prisutnosti i utjecaja koje profesionalni stres ima na njih same.

Radionica Profesionalni stres održat će se u četvrtak, 8.5.2014. od 09:00 do 14:00 sati, a radionica Briga za sebe u  četvrtak 22.5.2014. također od 09:00 do 14:00 sati. Radionice su međusobno povezane pa se preporučuje dolazak na obje.

Mjesto: Udruga Igra, Sveti Duh 55, 10 000 Zagreb

Predavač: Sunčana Kusturin

Cijena: 350,00 kn

Način prijave: Popunjenu prijavnicu s potvrdom uplate pošaljite najkasnije dva dana prije termina održavanja radionice na e-mail adresu: administracija@udrugaigra.hr ili putem faxa: 01/7890-613.

Ovdje možete pronaći Prijavnicu i POZIV na radionicu s više detalja i informacija o sadržaju i voditeljici, a ako imate bilo kakvih dodatnih pitanja nazovite nas u ured na 01/3704537. Vidimo se!