Sajam dobrosusjedstva 2018.

Potaknut dobrom prihvaćenošću Sajma dobrosusjedstva 2017. i obogaćen informacijama koje je prilikom i nakon njegove provedbe prikupio, tim udruge Igra odlučio je organizirati Sajam i ove godine. Sajam dobrosusjedstva 2018. održat će se 25. i 26. svibnja 2018. u Parku dr. Franje Tuđmana i na širem području Gradske četvrti Črnomerec u suradnji s lokalnim mjesnim odborima, odgojno-obrazovnim ustanovama, organizacijama i građanima. Zajednički osmišljavamo sljedeće aktivnosti:

  • obilježavanje Međunarodnog dana susjeda kroz druženje građana uz kreativne radionice, sportske i društvene igre i sadržaje
  • volonterske akcije građana kojom bismo učinili pozitivne promjene u lokalnoj zajednici: uredili neku javnu površinu, pružili pomoć nekoj od socijalno ugroženih skupina ili zadovoljili neku treću potrebu na koju nam u međuvremenu ukažu suradničke ustanove ili građani
  • druženja uz filmske večeri na otvorenom u znak zahvalnosti svim uključenim sudionicima i volonterima.

Pozivamo sve građane, organizacije, korporacije, ustanove zainteresirane za uključivanje u radionice, volonterske akcije, druženja, razmjenu iskustava, znanja i vještina da nam se pridruže. Konačan raspored aktivnosti bit će objavljen ovdje, na Igrinoj Facebook stranici i na Facebook eventu Facebook eventu Sajam dobrosusjedstva 2018., a za sva pitanja slobodno se obratite Vedrani na e-mail adresu vedrana.topic@udrugaigra.hr.

Veselimo se novom druženju!