Stručno predavanje “Strukturalnim promjenama školstva do edukacijskog uključivanja – kritička analiza prakse u SAD”

Datum: 27. siječanj 2011.
Mjesto: Tribina Grada Zagreba, Kaptol 27.
Vrijeme: 12.00 – 16.00
Organizator: Udruga IDEM
Predavač: Tom Škrtić Ph. D.

Sažetak:
Udruga Idem organizira besplatno stručno predavanje profesora Toma Škrtića Ph. D., “Strukturalnim promjenama školstva do edukacijskog uključivanja – kritička analiza prakse u SAD”.
Predavanje je namijenjeno ravnateljima obrazovnih ustanova, stručnim suradnicima, stručnjacima iz područja te svima onima koji su zainteresirani za temu inkluzije. Tijekom predavanja osigurano je konsekutivno prevođenje.
Sadržaj rada:
12.00 – 15.00 Strukturalnim promjenama školstva do edukacijskog uključivanja – kritička analiza prakse u SAD – Tom Škrtić, Ph. D.
15.00 – 15.15 Pauza
15.15 – 16.00 Vođena diskusija na temu edukacijskog uključivanja u Hrvatskoj (facilitator je stručnjak/predstavnik Učilišta za obrazovanje odraslih – IDEM)

Način prijave: Svoj dolazak potvrdite na e-mail adresu idem@idem.hr najkasnije do 24. Siječnja 2011.

Više informacija potražite na: www.idem.hr