U Zadru u tijeku trening “Više mogućnosti”/”More opportunities”

Trenutno je u tijeku trening “Više mogućnosti”/”More opportunities” koji je organizirala udruga “Igra” u suradnji s zemljama partnerima Belgijom, Estonijom i Litvom. Dvadeset i četiri stručnjaka već šesti dan razmjenjuje ideje o tome kako mladima s manje mogućnosti pružiti život s više mogućnosti, kako ih motivirati na uključivanje, koje teme s njima obrađivati, koje metode primijeniti.

Trening je vrlo intenzivan, ali i nakon službenog djela ostaje još energije za međusobno upoznavanje i razmjenjivanje iskustava, ideja i stvaranje kontakata i podloga za prijateljstva kao i za suranju među udrugama. Također, sudionici se upoznaju i s mogućnostima koje program Mladi na djelu (Youth in Action) pruža mladima s manje mogućnosti.