Udruga Igra na 6. Tjednu psihologije

1. TEMA: Predstavljanje asocijativnih karata udruge Igra „Sedo“

DATUM I VRIJEME ODRŽAVANJA: 19.02.2013. (utorak) od 18 do 20h
MJESTO ODRŽAVANJA: Udruga Igra, Sveti Duh 55, Zagreb

SADRŽAJ: Ako još niste do sada, ovo je dobra prilika za upoznavanje s asocijativnim  kartama koje će Vas, dopustite li, odvesti na put podsvjesnog, otkriti Vam nešto novo ili podsjetiti na nešto što već znate o sebi. Asocijativne karte dizajnirane su tako da potiču kreativnost i komunikaciju. Asocijativne karte su forma koja na specifičan način komunicira s ljudima. One su kreativan “ulaz” u  komunikaciju s ljudima. Prije svega one su zabavne i imaju jako mnogo primjena. Karte se mogu koristiti kao baza za početak psihoterapeutskog razgovora u psiho-pedagoškom radu s ljudima i općenito u  individualnom i grupnom radu s djecom, mladima i odraslima.

Stoga Vas pozivamo na put asocijativnih karata koji nerijetko donosi mnogo uvida, samouvida i zabave. Dođite!

Broj mjesta je ograničen na 12 sudionika. Prijave su obavezne stoga Vas molimo da se prijavite na udruga.igra@udrugaigra.hr ili nazovite na broj telefona/mobitela 37-045-37, 095-911-0089.

VODITELJICE: Asja Zenko, dipl. psihologinja i Tamara Bobić, prof. rehabilitatorica

2. TEMA: Projekcija edukativnog filma o poremećajima o ponašanju i diskusija

DATUM I VRIJEME ODRŽAVANJA: 20.02.2013. (srijeda) od 18 do 20h
MJESTO ODRŽAVANJA: Udruga Igra, Sveti Duh 55, Zagreb

SADRŽAJ: Edukativni film „PUP-pogled iz drugog kuta“ informira i senzibilizira gledatelje za probleme djece i mladih sa poremećajem u ponašanju. Namijenjen je mladima, nastavnicima te roditeljima te ga prate tri različite edukativne radionice. Film je koncipiran tako da se isprepliću razgovori sa poznatim i manje poznatim ljudima koji otvoreno progovaraju o svom djetinjstvu i mladosti, teorijski inputi stručnjaka te igrane scene.

Pozivamo Vas na projekciju edukativnog filma koji je udruga Igra snimila u suradnji sa stručnjacima nakon čega ćemo napraviti malu diskusiju na temu poremećaja u ponašanju.

Također moći ćete nešto više čuti o programu „Drugačiji pristup – psiho-socijalno-pedagoško savjetovalište za djecu, mlade i obitelj» kreiran kao rezultat kristalizacije potrebe pružanja savjetodavnih usluga, usluga individualnog i grupnog savjetovanja.

Broj mjesta je ograničen na 20 sudionika. Prijave su obavezne stoga Vas molimo da se prijavite na udruga.igra@udrugaigra.hr ili nazovite na broj telefona ili mobitela 37-045-37, 095-911-0089.

VODITELJICE: Asja Zenko, dipl. psihologinja i Barbara Salopek Trusić, dipl. soc. radnica