Udruga Igra organizira besplatno predavanje o superviziji

ByIva Sambolek

Udruga Igra organizira besplatno predavanje o superviziji

Udruga Igra organizira besplatno predavanje pod nazivom „Supervizija?!“. Predavanje će se održati u prostorijama udruge Igra (Sveti Duh 55, Zagreb) u četvrtak 24.9.2015. od 13 do 15 sati. Predavanje će održati Sunčana Kusturin, licencirana supervizorica i specijalistica supervizije psihosocijalnog rada. Ukoliko ste zainteresirani za prisustvovanje predavanju pošaljite ispunjenu prijavnicu na e-mail adresu administracija@udrugaigra.hr ili putem fax-a na broj 01/78 90 613. Prijave za predavanje zaprimamo do srijede 23.9.2015. u 12:00.

Poziv na besplatno predavanje o superviziji 

Prijavnica predavanje supervizija 

About the author

Iva Sambolek administrator