Udruga Igra traži psihologa za stručno osposobljavanje

Udruga Igra traži psihologa za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa na poziciji: stručni suradnik za provođenje programa za djecu i mlade.

Stručna izobrazba kroz praktičan rad i učenje pod nadzorom mentora s odgovarajućim iskustvom,  provodi se u cilju stjecanja znanja i vještina za samostalno obavljanje posla stručnog suradnika za provođenje programa za djecu i mlade nakon završetka programa stručnog osposobljavanja.

Obveza polaznika/ce  je uredno odrađivati program stručnog osposobljavanja prema obvezama iz Programa te rasporedu koji određuje poslodavac.

Opis poslova: sudjelovanje na poslovima upravljanja projektnim aktivnostima, planiranje i programiranje rada sa djecom i mladima, sudjelovanje u provođenju individualnog i grupnog psihosocijalnog rada sa djecom i mladima bez roditelja ili odgovarajuće roditeljske skrbi (planiranje, provedba i evaluacija intervencije), organizaciji promotivnih akcija, suradnja sa stručnim suradnicima i partnerima.
U obzir dolazi VŠS/VSS psiholog. Potrebno iskustvo u individualnom i grupnom radu sa djecom i mladima.

Potrebno poslati životopis, motivacijsko pismo, preporuke/potvrde o radnom iskustvu/volontiranju ukoliko postoje e-mailom: udruga.igra@udrugaigra.hr

Više informacija o programu stručnog osposobljavanja pronađite u dokumentu.