Udruga za pomoć djeci i obiteljima suočenim s malignim bolestima – Krijesnica – traži volontere

Organizator: Krijesnica – udruga za pomoć djeci i obiteljima suočenim s malignim bolestima
Sažetak:
Krijesnica svake godine organizira rehabilitacijski kamp za djecu koja su prošla liječenje od neke maligne bolesti. Ova godine kamp će biti održan početkom srpnja u Gorskom Kotaru u Fužinama.
Djeca korisnici su dobi od 8 do 18 godina, njih 35. Smještaj je hostelskog tipa. Potrebni su im volonteri za provođenje planiranih aktivnosti u kampu.
Planirane aktivnosti odnosno radionice su sljedeće: glazbena, dramska, likovna, sportska.
Mole studente završnih godina fakulteta društvenih usmjerenja (socijalne pedagoge, socijalne radnike, nastavnike, psihologe, …) koji raspolažu dodatnim potrebnim vještinama i sposobnostima za samostalno provođenje aktivnosti na kampu, a spremni su volontirati, da se jave udruzi Krijesnica.
Više informacija potražite :
Prilaz Gjure Deželića 50
Tel: 3770-477