Uključivanje u supervizijsku grupu

Datum: 2013.
Mjesto: prostorije udruge Igra (Sv. Duh 55, Zagreb)
Organizator: Udruga Igra
Supervizor: Sunčana Kusturin, licencirana supervizorica i specijalistica supervizije psihosocijalnog rada
Sažetak: Supervizijski susreti odvijat će se jednom mjesečno u trajanju od 4 sata. Ukoliko grupa želi supervizije se mogu organizirati i svaka dva tjedna po dva sata. Supervizijski susreti trajat će cijelu 2014. godinu te je predviđena realizacija 14 supervizijskih susreta (po 4 sata). Termin odvijanja supervizijskih susreta dogovoriti će članovi supervizijske grupe sa supervizorom. Supervizije će se odvijati u prostorijama udruge Igra (Sv. Duh 55).
Svi sudionici dobiti će potvrdu o sudjelovanju na superviziji potpisanu od licenciranog supervizora koju mogu prilagati kao dokaz o stručnom usavršavanju.
Ukoliko ste zainteresirani za uključivanje u supervizijsku grupu no do sada niste imali iskustvo supervizijskog rada ili ukoliko želite upoznati supervizoricu i direktno od nje dobiti odgovore na pitanja koja vas zanimaju dođite na besplatno predavanje o superviziji koje će se održati 26.11.2013. od 12 do 14 h u prostorijama udruge Igra.
Cijena: Cijena jednog sata supervizije iznosi 100kn po osobi. Superviziju može platiti stručnjak sam ili za njega može platiti organizacija u kojoj je zaposlen. Plaćanje se može vršiti na mjesečnoj, polugodišnjoj ili godišnjoj razini.
Način prijave: Ukoliko imate sve informacije o superviziji možete se odmah prijaviti tako da ispunite prijavnicu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 02.12.2013. Prijavnice šaljite na e-mail adresu administracija@udrugaigra.hr ili fax 01/ 37 04 537. O početku supervizijske grupe i prvom susretu svi prijavljeni biti će pravovremeno obavješteni.

Više informacija potražite ovdje.