Uključivanje u supervizijsku grupu

Datum: 2013.
Mjesto: prostorije Udruge Igra (Sv. Duh 55, Zagreb)
Organizator: Udruga Igra
Supervizor: Sunčana Kusturin licencirana supervizorica i specijalistica supervizije psihosocijalnog rada
Sažetak:
Supervizijski susreti će se odvijati jednom mjesečno u trajanju od 4 sata. Ukoliko grupa želi supervizije se mogu organizirati i svaka dva tjedna po dva sata. Supervizijski susreti će trajati cijelu 2013. godinu te je predviđena realizacija 14 supervizijskih susreta (od po 4h).  Termin odvijanja supervizijskih susreta dogovoriti će članovi supervizijske grupe sa supervizorom. Supervizije će se odvijati u prostorijama Udruge Igra (Sv. Duh 55).
Svi sudionici će dobiti potvrdu o sudjelovanju na superviziji  koju će potpisati licencirani supervizor i koju mogu prilagati kao dokaz o stručnom usavršavanju.
Ukoliko ste zainteresirani za uključivanje u supervizijsku grupu  no do sada niste imali iskustvo supervizijskog rada ili ukoliko želite upoznati supervizoricu i direktno od nje dobiti odgovore na pitanja koja vas zanimaju dođite na besplatno predavanje o superviziji koje će se održati 7.2.2013. od 18 do 19.30 u prostorijama udruge Igra.
Cijena:  Cijena jednog sata supervizije je 100kn po osobi. Superviziju može platit sam stručnjak ili može platiti organizacija u kojoj je zaposlen.  Plaćanje se može vršiti na mjesečnoj polugodišnjoj ili godišnjoj razini.
Način prijave:
Ukoliko imate sve informacije o superviziji možete se odmah prijaviti tako da ispunite prijavnicu . rok za prijavu je produžen do etka 28.2.2013. Prijavnice šaljite na e-mail adresu administracija@udrugaigra.hr ili fax 01 37 04 537.
Do 5.2.2013. sve zainteresirane ćemo obavijestiti  o terminu održavanja prvog supervizijskog susreta.
Više informacija potražite ovdje.