Natječaj za radno mjesto Koordinator/ica projekta!

Udruga „Igra“ za pružanje rehabilitacijsko-edukacijske i psiho-socijalno-pedagoške pomoći

raspisuje natječaj za radno mjesto

Koordinatora/icu projekata

Udruga “Igra” za pružanje rehabilitacijsko-edukacijske i psiho-socijalno-pedagoške pomoći (skraćeno Igra) nevladina je organizacija registrirana 1999. godine. Osnovni cilj rada Udruge je pružanje rehabilitacijsko-edukacijske i psiho-socijalno-pedagoške pomoći kroz programe i aktivnosti neformalne edukacije, sa svrhom unapređenja kvalitete življenja djece, mladih i obitelji, kao i unapređenja kvalitete života društvene zajednice u cjelini. tretmana poremećaja u ponašanju.

Socijalno uključivanje i Mentalno zdravlje su osnovna programska područja unutar kojih razvijamo svoje usluge i aktivnosti rada s direktnim korisnicima, rada na osnaživanju stručnjaka, aktivnostima senzibilizacije i istraživačko-zagovaračkim aktivnostima, te unutar kojih djeluju naša dva centra: Centar za mlade iz alternativne skrbi i Centar za brigu o metalnom zdravlju.

Sretni smo što se svakim danom povećava broj ljudi koji s nama rade na ostvarenju naše vizije «društva u kojemu svaki pojedinac poznaje, koristi i razvija svoje potencijale za aktivno, produktivno i zadovoljno sudjelovanje u životu društvene zajednice» i što smo svakim danom zahvaljujući zajedničkom trudu svih naših suradnika sve bliži tome.

Opis posla:

  • zadužena za cjelokupni razvoj programskog područja “Socijalno uključivanje” i programa Centar za mlade iz alternativne skrbi
  • pisanje projektnih prijedloga i prikupljanje sredstava za program i rad organizacije, te koordinacija projekata unutar programa
  • predlaganje i planiranje novih projekata, umrežavanja i povezivanje te partnerske projekte s dionicima iz zemlje i inozemstva
  • vođenje nacionalnih i međunarodnih projekata
  • planiranje tekućih troškova u skladu s projektnim aktivnostima
  • upravljanje timom

Uvjeti:

  • visoka stručna sprema društveno-humanističkog usmjerenja (socijalni radnik, socijalni pedagog, psiholog, pedagog)
  • minimalno dvogodišnje iskustvo na poslovima vođenja projekata (nacionalnih, a poželjno EU projekata)
  • minimalno jednogodišnje iskustvo u području rada s mladima (poželjno s mladima iz alternativne skrbi)
  • iskustvo u prijavljivanju projekata i izvještavanju o provedbi kod domaćih i stranih donatora
  • poznavanje zakonske regulative iz područja socijalne skrbi
  • poznavanje rada na računalu, napredno poznavanje i korištenje MS Office paketa
  • engleski jezik, aktivno u govoru i pismu
  • usuglašenost i spremnost na djelovanje u skladu sa misijom i vizijom udruge Igra

DODATNI UVJETI:

  • sposobnost samostalnog i timskog rada, te vođenje tima
  • organiziranost i odgovornost (samodisciplina u radu)
  • komunikativnost i otvorenost
  • organizacijske sposobnosti
  • motiviranost i predanost radu
  • urednost i preciznost
  • staloženost, preciznost i brzina u radu u stresnim uvjetima

ŠTO NUDIMO:

  • Ugovor na određeno radno vrijeme zamjena za porodilji dopust
  • Probni rok od 3 mjeseca
  • Rad u poticajnoj radnoj sredini

VREMENSKI OKVIRI:

  • Prijave zaprimamo do 20.03.
  • Početak rada svibanj, 2021.

POSTUPAK PRIJAVE:

  • isključivo e-poštom na adresu lidija.miskovic@udrugaigra.hr
  • u subjectpolje obavezno upišite PRIJAVA NA NATJECAJ – Koordinator/ica projekta
  • Prilikom prijave obavezno priložite slijedeće (MS Word, PDF):
    • životopis
    • motivacijsko pismo (vaši motivi za objavljeno radno mjesto)
    • isključivo reference i preporuke (do maksimalno tri preporuke) koje možemo provjeriti (vidljivo ime i prezime i kontakt osobe koja je pisala referencu; telefon, e-mail)

Dodatne informacije možete dobiti isključivo putem e-maila: lidija.miskovic@udrugraigra.hr

Nikolina Vodanović,
 izvršna direktorica