Udruga „Igra” za pružanje psihosocijalnih usluga i edukacija je nevladina organizacija registrirana 1999. godine s ciljem pružanja podrške mladima u riziku i njihovim obiteljima.

Sjedište nam je u Zagrebu, ali svojim (online) uslugama dohvaćamo i područje diljem Hrvatske. Kroz istraživanja, edukaciju stručnjaka i pružanje različitih usluga poput savjetovanja, psihoterapije i edukativnih programa, radimo na poboljšanju kvalitete života mladih u riziku.

Djelujemo kroz dva programska područja, a to su mentalno zdravlje i socijalno uključivanje. Partnerstva s drugim organizacijama i ustanovama socijalne skrbi, pravosuđa i odgojno-obrazvonih te održivo financiranje ključni su za ostvarivanje naše misije.

MISIJA

Zajedno sa strateškim partnerima, osigurati potrebne resurse i podršku kako bismo mladima u riziku pružili (psiho)socijalne usluge prilagođene njihovim stvarnim potrebama.

VIZIJA

Svi mladi, bez obzira na svoje izazove i okolnosti, imaju pristup psihosocijalnim uslugama koje ih potiču da ostvare svoj puni potencijal.

Tijela Udruge

Skupština

najviše tijelo upravljanja, a sačinjavaju je svi redoviti članovi udruge

Upravni odbor

koordinatorica programa
sara.kurtovic@udrugaigra.hr

Volonteri

Od samog početka djelovanja Udruge Igra, volonteri su bili ključni dio našeg rada. Kroz volontiranje,
oni dodatno razvijaju vještine stečene obrazovanjem te unapređuju svoj profesionalni i osobni razvoj.

Istovremeno, njihov angažman nam omogućuje pružanje pravovremenih i visokokvalitetnih usluga većem broju korisnika.