“Mozak–mala koncertna sala”

Tko: Udruga “Glazbom kroz život”

Što: radionica Mozak–mala koncertna sala”

Sadržaj: Udruga “Glazbom kroz život” poziva Vas da prisustvujete radionici Mozak–mala koncertna sala”. Radionicu održava Ivana Marochini (Caracas-Venezuela), diplomirani psiholog, diplomirani glazbeni pedagog i muzikoterapeut sa dugogodišnjim iskustvom u radu sa djecom, mladima, odraslima kao i sa ljudima treće životne dobi te sa socijalno ugroženim skupimana i sa djecom i odraslima sa posebnim potrebama.

“MOZAK – MALA KONCERTNA SALA”

Radionica “Mozak – Mala koncertna sala” namijenjena je roditeljima djece sa posebnim potrebama, učiteljima, profesorima, pedagozima,glazbenim pedagozima, defektolozima, i logopedima.

Cilj radionice je:

• ·         Poboljšanje koncentracije
  • ·         Bolja komunikaciju na relaciji učenik – profesor /roditelj-dijete
  • ·         Glazbene tehnike u poremećaju razvoja govora
  • ·          Usavršenje vlastitih pedagoških vještina
  • ·          Poboljšanje motoričkih sposobnosti pomoću glazbe
  • ·         Neverbalna komunikacija i glazba

Bit ove dinamične radionice koje se većim dijelom sastoji od praktičnih aktivnosti  je pronalaženje skrivenih formula i tehnika koje otvaraju vrata  objektivnijoj percepciji svijeta koji nas okružuje, te uspješniju i kvalitetniju komunikaciju, ne samo sa našim okruženjem nego i sa nama samima; prvobitnim partnerom, saveznikom, sugovornikom i prijateljem.

DETALJI:

• ·         Radionica je 1-dnevna
  • ·         Trajanje radionice : 10:00-16:00 h
  • ·         Detaljan sadržaj radionice na: www.glazb.com kao i ostale usluge koje pružamo.
  • ·         Naša Facebook stranica: glazbom kroz zivot

TERMINI:/16.06/23.06/30.06

Prijave i informacije:

Mob: 099/236-7526

E-mail: glazbomkrozzivot@email.t-com.hr

Mijesto održavanja:

Bijenička cesta 113, 10000 Zagreb (vidi likn na dnu kako doći)

• ·         Najmanji broj sudionika: 10, najveci: 20
  • ·         Svaki sudionik dobiva popratni materijal i certifikat prisustva radionici
  • ·         Hrana, piće i materijali uključeni su u cijenu radionice

Način plaćanja i cijena:

• ·         Cijena: 400kn/osoba