Održan edukativni izlet “Aktivan sam, sretan, rastem i doprinosim”

Datum: 13.03. – 15.03.2015.
Mjesto: Zadar
Organizator: udruga Igra
Sažetak: U sklopu programa Kontakt – Centar za osnaživanje mladih iz alternativne skrbi održan je izlet „ Aktivan sam, sretan, rastem i doprinosim“ s mladima koji izlaze iz alternativne skrbi. Mladi koji su sudjelovali na izletu došli su iz raznih područja Hrvatske, a bili su pod budnim okom svojih voditeljica (zaposlenica udruge Igre) i vršnjaka pomagača koji su bili u njihovim cipelama prije nekoliko godina, a sada se uspješno nose sa samostalnim životom.
Na izletu smo se dotakli brojnih tema vezanih uz samostalan život, a neke od njih su raspolaganje financijama, predrasude i diskriminacija na poslu i zajednici, pronalazak stanovanja, slobodno vrijeme i brojne druge.
Ovih nekoliko slika vam možda uspije dočarati našu dobru i pozitivnu atmosferu tijekom sunčanih tri dana.