Studiji o mladima za mlade

Organizator: Mreža mladih Hrvatske

Sažetak:
Mreža mladih Hrvatske najavljuje upis u drugu godinu Studija o mladima za mlade. Studiji o mladima za mlade neformalni su obrazovni program koji provode s ciljem poticanja mladih na odgovornost u svojoj zajednici i uključivanja u sudioničke procese demokracije, izgradnje sposobnosti prepoznavanja, analize i artikulacije potreba i problema mladih uz zagovaranje održivih rješenja, poticanja kritičkog promišljanja pojedinih metoda, tehnika i mogućnosti djelovanja u zajednici s utjecajem na razvoj politike za mlade i pozitivne društvene promjene, te poticanja konkretne primjene znanja u zajednici.

Ovogodišnje teme su: Političko obrazovanje mladih, Rad s mladima u zajednici te Sudjelovanje mladih u procesima donošenja odluka.

Na sudjelovanje pozivaju motivirane mlade osobe koje žele doprinijeti pozitivnim društvenim promjenama u svojim zajednicama i okruženjima.

Više o studiju pročitajte ovdje.

Način prijave:  Ispunjenu prijavnicu treba psolati najkasnije do 20. kolovoza 2011. godine. Prijavnicu preuzmite ovdje.

Više informacija potražite na: Detaljnije informacije zatražite na monika@mmh.hr.