Udruga Igra traži socijalnog pedagoga/inju ili socijalnog radnika/cu za stručno osposobljavanje

Udruga Igra traži socijalnog pedagoga/inju ili socijalnog radnika/icu za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa na poziciji: stručni suradnik za provođenje programa za djecu i mlade. Stručna izobrazba kroz praktičan rad i učenje pod nadzorom mentora s odgovarajućim iskustvom provodi se u cilju stjecanja znanja i vještina za samostalno obavljanje posla stručnog suradnika za provođenje programa za djecu i mlade nakon završetka programa stručnog osposobljavanja. Polaznika/ca je obavezan/na uredno odrađivati program stručnog osposobljavanja prema obvezama iz Programa te rasporedu kojeg određuje poslodavac.
Opis poslova: sudjelovanje na poslovima upravljanja projektnim aktivnostima, organiziranje i nadzor projektnog tima, suradnja sa stručnim suradnicima obrazovnih ustanova, suradnja sa stručnim suradnicima ustanova socijalne skrbi, pisanje plana i programa rada te izvještaja o radu, provođenje grupnog i individualnog psihosocijalnog rada s djecom, mladima i roditeljima, organizacija promotivnih akcija, sudjelovanje na stručnim tribinama, okruglim stolovima, seminarima, praćenje stručne literature, praćenje zakonske regulative unutar socijalne skrbi i obrazovanja.
Potrebno je poslati životopis i motivacijsko pismo na e-mail adresu: kontakt@udrugaigra.hr. Više informacija o programu stručnog osposobljavanja možete pronaći u priloženom dokumentu.

Program stručnog osposobljavanja