“Edukacija o ovisničkim ponašanjima mladih”

Tko: udruga roditelja “Zajednica susret”

Gdje: 2. Cvjetno naselje 17A

Kada: kroz 4 subote u svibnju, počevši od 04.05.

Edukacija pod nazivom “U potrazi za srećom – ovisnička ponašanja mladih” zamišljena je kao niz interaktivnih radionica namijenjenih studentima viših godina pomagačkih struka.

Edukacija se planira provesti kroz 4 dvosatna susreta, sastavljena od predavanja i radionice. Održavat će se u malim grupama od 10-12 članova, a besplatna je za sve polaznike.

Cilj joj je pružiti polaznicima znanja i vještine koje nisu imali prilike usvojiti na fakultetu, a obuhvaća područje poremećaja u ponašanju i delinkvencije kod mladih, a između ostalog i konzumaciju i ovisnička ponašanja.

Voditeljica edukacije je mr.sc. Lucija Sabljić, socijalna pedagoginja s dugogodišnjim iskustvom u radu s mladima s problemima u ponašanju iz Službe za promicanje zdravlja, prevenciju i rano otkrivanje bolesti Zavoda za javno zdravstvo “Dr. Andrija Štampar”.

Više o edukaciji pogledajte na: http://www.ne-droga.org/novosti/edukacija-o-ovisnickim-ponasanjima-mladih