FOTOGRAFSKA RADIONICA 1 i 2

Datum: 19.2. prva radionica
26.2. druga radionica (mogu pohađati samo oni koji su prošli prvu radionicu)

Vrijeme: 10 – 14h

Cilj: Prenošenje osnovnih znanja fotografije svim polaznicima uz poticaj za nadogradnju već postojećih. Uz edukaciju, prioritet je i motivacija za daljnim fotografiranjem i iskorištavanjem dobivenih znanja.

Metoda: Teorijska predavanja, primjena znanja u praksi i na kraju; komentiranje rezultata i prijedlozi za daljni napredak.

Edukacija je namijenjena svim početnicima u fotografiji koji ipak žele znati nešto više.
Odlučili ste se baviti fotografijom, ali ne znate od kuda početi?
Imate fotoaparat, ali ne razumijete kako radi?
Imate odlične ideje, ali ih ne znate realizirati?
Ako je bar na jedno od ovih pitanja odgovor: “DA.”, ova radionica će vam itekako pomoći.
Uz iskusno vodstvo i provjereno efikasne metode rada, vaše znanje o
fotografiji će dobiti čvrste temelje na kojima možete sa sigurnošću
graditi dalje.

Cijena: 500 kn (250 kn po radionici, plativo u dva obroka)

1. kategorija: za članove – sve su edukacije besplatne;
2. kategorija: izvoditelji aktivnosti (volonteri, individualni i grupni voditelji, supervizori, edukatori..) – 50% popusta -> 250 kn (125 kn po radionici);
3. kategorija: osobe koje su prije bile izvoditelji aktivnosti ali trenutno ne sudjeluju u radu Udruge – 20% popusta -> 400 kn (200 kn po radionici);
4. kategorija: osobe koje nisu nikada bile uključene u rad udruge „Igra“ – nemaju popust.

Minimalan i Maksimalan broj učesnika: 4-8

Trener/treneri: Gabrijela Šitum, studentica Grafičkog fakulteta u Zagrebu

Način prijave:
Pošaljite prijavnicu na e-mail adresu edukacije@udrugaigra.hr ili putem fax-a: 01/3704-537
najkasnije do 17. veljače 2011. Podaci iz prijavnice:

Tema edukacije:
Ime i prezime:
Mobitel:
Članstvo u Udruzi Igra: (upišite da ili ne)
Program na kojem radite u udruzi Igra:
Ukoliko ne radite na programima Udruge Igra, gdje radite?:
Fakultet/godina studija/zanimanje:
Da li ste već prisustvovali na nekoj od edukacija o ovoj temi?

Ukoliko ne bude ispunjena kvota sudionika za edukaciju, termin edukacije bit će pomaknut.