Dani otvorenih vrata udruge Igra

Za sve zainteresirane građane otvaramo svoja vrata od 05.06.-07.06.2014. u periodu od 12.00-16.00 sati.
Dođite u prostorije Udruge na Svetom Duhu 55, Zagreb i upoznajte se sa našim timom i aktivnostima koje provodimo već 15 godina kao i planovima za budućnost.
Osim informiranja i druženja pozivamo vas i da nam se pridružite u projekcijama edukativno-dokumentarnih filmova koje smo tijekom godina snimili.
05.06.2014. će vas ugostiti Jelena Matić Zbiljski i Tanja Marčac te će vam od 13.00-14.00 prikazati edukativni film „PUP-pogled iz drugog kuta“ . Film smo snimili kako bi informirali i senzibilizirali gledatelja za probleme djece i mladih sa poremećajem u ponašanju. Namijenjen je mladima, nastavnicima te roditeljima. Najavu filma možete pogledati na našoj web-stranici.
06.06.2014. za vas će biti tu Lana Hrgovan i Tanja Marčac te će vam od 13.00-14.00 prikazati edukativni film „2 pola: nasilje i samoubojstvo“. Film je usmjeren na temu nasilja i samoubojstava i progovara o okolnostima koje doprinose tome da mladi pribjegnu ovim oblicima ponašanja. Namijenjen je mladima završnih razreda osnovnih škola i srednjoškolcima.
07.06.2014. palicu prepuštamo našoj Ani Preveden koja će vam od 13.00-14.00 prikazati naš najnoviji edukativno-dokumentarni film “Okus skrbi”. Film se temelji na izjavama mladih koji se pripremaju za izlazak iz skrbi i mladih koji su već izašli iz sustava alternativne skrbi, te izjavama stručnjaka koji im pomažu u tom procesu. Najavu filma možete vidjeti na web-stranici Udruge.