OKRUGLI STOL_Politika zapošljavanja mladih iz alternativne skrbi – praktična perspektiva

Dragi kolege, suradnici, prijatelji, volonteri, …

povodom obilježavanja Tjedna udruga Grada Zagreba Udruga Igra je organizirala okrugli stol na temu “Politika zapošljavanja mladih iz alternativne skrbi – praktična perspektiva”.

Bilo bi nam jako drago kada biste se odazvali našem pozivu da nam se pridružite na ovom tematskom druženju u paviljonu parka Zrinjevac, 13. lipnja 2014., s početkom u 11:00 sati, doprinesete raspravi ili jednostavno samo poslušate što drugi imaju za reći nateme kao što su:
 – uključivanje mladih u procese kreiranja politika i donošenja odluka;
 – mladi iz alternativne skrbi u doticaju s tržištem rada;
 – europska perspektiva razvoja aktivnih mjera poticanja zapošljavanja;
 – aktivne mjere poticanja zapošljavanja HZZ-a.
U diskusiji će, uz nazočne zainteresirane građane, sudjelovati i predstavnici institucija i organizacija civilnog društva aktivni u radu s mladima općenito i mladima iz alternativne skrbi (Udruga Igra, Mreža mladih Hrvatske i dr.), predstavnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, pomoćnica Ministra rada i mirovinskog sustava – gospođa Tatjana Dalić, te sami mladi.

Tjedan udruga na Zrinjevcu je izvrsna prilika za razgovor o društveno važnim temama, ali i ne manje važno – upoznavanje, umrežavanje, nove ideje i ugodan završetak radnog tjedna. Stoga –  veselimo susretu sa svima Vama, u petak, 13.06.!
Molimo Vas i da ovaj poziv proslijedite svima za koje mislite da bi mogli biti zainteresirani.
Vidimo se, a do tada, radosni pozdravi iz Igre.