Tražimo novog člana/icu Igrinog tima za radno mjesto Viši/a stručni/a suradnik/ica!

Tražimo novog člana / članicu tima za provođenje programa i projekata u području mentalnog zdravlja i socijalnog uključivanja.

Udruga „Igra“ za pružanje psihosocijalnih usluga i edukacija nevladina je organizacija registrirana 1999. godine sa svrhom unapređenja kvalitete življenja djece, mladih i obitelji, kao i unapređenja kvalitete života društvene zajednice u cjelini. Naša VIZIJA je da svi mladi, bez obzira na svoje izazove i okolnosti, imaju pristup psihosocijalnim uslugama koje ih potiču da ostvare svoj puni potencijal.

Trebamo osobu koja će nam pomoći:

• Osnaživati djecu, mlade, roditelje i obitelji u riziku: kroz savjetodavni i psihoterapijski rad, organizaciju projektnih aktivnosti, suradnju s partnerima i izvještavanje
  • Organizirati rad volontera savjetovatelja koji nam pomažu u osnaživanju djece, mladih i obitelji u riziku: upravljati volonterima i volonterskim timovima, pružati im podršku u obliku grupa refleksije
  • Kreirati nove metode za rad s djecom i mladima u riziku, sudjelovati u razvoju novih preventivnih programa i programa osobnog razvoja: izrađivati radionice i priručnike za rad
  • Osnaživati stručnjake: kroz provedbu Igrinih edukacija, a poželjno i kroz superviziju (ukoliko se radi o licenciranom stručnjaku/inji)
  • Rasti i razvijati se: sudjelovanjem u razvoju naših (psiho)socijalnih usluga i podizanju njihove kvalitete, sudjelovanjem u aktivnostima planiranja razvoja cjelokupne organizacije te obavljanjem i ostalih poslova u skladu s odlukom izvršnih direktorica.

Uvjeti:

• visoka stručna sprema društveno-humanističkog usmjerenja (socijalni radnik, socijalni pedagog, psiholog)
  • minimalno četverogodišnje iskustvo u području rada s djecom, mladima i obiteljima u riziku i/ili u sustavu socijalne skrbi
  • završena psihoterapijska edukacija, a poželjno i supervizija u psihosocijalnom radu
  • poznavanje rada na računalu, napredno poznavanje i korištenje MS Office paketa
  • engleski jezik, aktivno u govoru i pismu
  • poznavanje zakonske regulative iz područja socijalne skrbi
  • poželjno iskustvo rada u organizaciji civilnog društva
  • poželjna dodatna izobrazba za rad s djecom
  • usuglašenost i spremnost na djelovanje u skladu sa misijom i vizijom Udruge Igra.

Od tebe kao kandidata/kandidatkinje očekujemo i da:

• si sposoban/na kvalitetno raditi samostalno i u timu
  • ti je važna radna atmosfera te joj želiš pridonijeti
  • si komunikativan/na, fleksibilan/na, otvoren/a, predan/a radu, motiviran/a za rad u organizaciji civilnog društva i odgovorno obavljaš svoje zadatke
  • imaš sposobnost kritičkog promišljanja te rješavanja problema.

NUDIMO:

• Radni odnos na određeno vrijeme od godinu dana, s mogućnošću stalnog radnog odnosa – probni rok u trajanju od 3 mjeseca
  • Djelomično fleksibilno radno vrijeme
  • Dinamično i poticajno radno okruženje uz mogućnosti učenja i napredovanja

VREMENSKI OKVIRI:

• Prijave zaprimamo do 31.12.2023.
  • Početak rada je veljača 2024.

PRIJAVA:

• isključivo e-poštom na adresu udruga.igra@udrugaigra.hr
  • Prilikom prijave molimo te da priložiš sljedeće:
    • Životopis
    • Motivacijsko pismo
    • Preporuke (ukoliko postoje)
    • Preslika dokaza o završenoj školi
    • Potvrdu ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (e-radna knjižica)
    • Preslika uvjerenja, ne starijeg od 6 mjeseci od dana objave natječaja, da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak.

Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće se razmatrati. Kandidat/kinje koji ispunjavaju formalne uvjete Natječaja bit će pozvani na razgovor. Prijava na Natječaj dostavlja se e-mailom na udruga.igra@udrugaigra.hr najkasnije do 31. prosinca 2023. godine, s obveznom naznakom u predmetu e-maila „za Natječaj radno mjesto viši/a stručni/a suradnik/ica“. Sve informacije o natječaju mogu se dobiti putem elektroničke pošte: udruga.igra@udrugaigra.hr .