Volonterska akcija 2023.

Prethodnu subotu proveli smo aktivno!

Fotografije u nastavku prikazuju djelić naše radne atmosfere s volonterske akcije u sklopu koje smo uređivali vanjski prostor Udruga za zbrinjavanje djece bez roditeljske skrbi Nova budućnost.

Ovim putem želimo javno zahvaliti udruzi Nova budućnost na suradnji, te zaposlenicima tvrtke Syntio koji su nesebično uložili svoje vrijeme, a svojim su trudom i radom doprinijeli uređenju vanjskog prostora udruge. Obnovljena ograda i obrezana živica sada čine životni prostor djeci i mladima smještenima u udrugu ugodnijim.

Zaista nas veseli vidjeti želju i motivaciju za davanjem doprinosa svojoj zajednici i čast nam je biti katalizator u tom procesu.

Ukoliko ste i vi i vaši zaposlenici zainteresirani za sudjelovanjem u ovakvoj ili sličnim volonterskim akcijama, budite slobodni nas kontaktirati.

Volonterska akcija provela se u sklopu projekta Igrini volonteri, financiranog od strane Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.