Poziv na edukaciju “Kako razgovarati s ljudima? – osnove savjetodavnih vještina za pomagače”

Radite s ljudima?

Neki vam razgovori idu teško i želite se osnažiti?

U svom poslu susrećete se sa zahtjevnim korisnicima?

Želite unaprijediti direktan rad s korisnicima i osjećati se kompetentnije u razgovorima u svom profesionalnom okruženju?

Razvili smo novu edukaciju pod nazivom

„Kako razgovarati s ljudima? – osnove savjetodavnih vještina za pomagače“.

Više o edukaciji, voditeljicama edukacije i uvjetima za prijavu možete pročitati u POZIVU  koji se zajedno s PRIJAVNICOM  nalazi ispod ovog odlomka. Prijaviti se možete najkasnije četiri dana prije početka edukacije, odnosno do 8. ožujka 2016.

Poziv Kako razgovarati 11.-12.3.2016.

Prijavnica Kako razgovarati

Ukoliko smatrate da bi edukacija mogla biti korisna Vašim prijateljima, suradnicima ili poznanicima, molimo da im proslijedite informaciju. Hvala Vam!

O tome koje još edukacije pripremamo za Vas u narednih 5 mjeseci možete se informirati putem linka http://udrugaigra.hr/edukacijski-program-udruge-igra-od-sijecnja-do-lipnja-2016-godine/.